Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Elbląg

Komunikat Zarządu Okręgowego PZŁ w Elblągu

Elbląg, dnia 05.08.2022r.

KOMUNIKAT 2022

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy myśliwi,

ZO PZŁ w Elblągu podaje do wiadomości:

 

  1. Zarząd Okręgowy PZŁ w Elblągu informuje, że Uchwałą Zarządu Głównego PZŁ tegoroczny Hubertus Ogólnopolski 2022 odbędzie się na terenie Muzeum Zamkowego Malbork w dniach 8,9 października 2022roku. Prosimy wszystkie Koła Łowieckie o wystawienie pocztów sztandarowych na dzień 9 października 2022 r. i jak najliczniejsze uczestnictwo w tym niepowtarzalnym uroczystym wydarzeniu na terenie naszego Okręgu.

Szczegółowy scenariusz przekażemy miesiąc przed terminem imprezy.

 

       2. Zarząd Okręgowy PZŁ w Elblągu na swym posiedzeniu dnia 5 lipca 2022r. podjął uchwałę o organizacji Okręgowego Zjazdu Delegatów 2022r. W związku z organizacją przez nasz Okręg Hubertusa Ogólnopolskiego  na terenie Muzeum Zamkowego Malbork  Okręgowy Zjazd Delegatów odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2022r. w Gościńcu Rycerskim w Gościszewie. O dokładnym terminie Zjazdu  Koleżanki i Koledzy zostaną powiadomieni zgodnie ze Statutem PZŁ w odpowiednim terminie    oraz kolejnym Komunikacie.

 

        3. Zarząd Okręgowy PZŁ oraz Okręgowa Komisja Strzelecka w Elblągu zapraszają na XXXVI Okręgowe Mistrzostwa PZŁ w strzelaniach myśliwskich 10 września 2022r .na strzelnicy w Gołąbkach k/Pasłęka.

Regulamin na stronie ZO PZŁ w Elblągu.

 

4. Przekazujemy informację ZO PZŁ w Szczecinie o możliwości wydzierżawienia obwodów łowieckich nr 156 i 256. Dane w załączeniu.

 

Z myśliwskim pozdrowieniem

 

Za Zarząd Okręgowy PZŁ w Elblągu

Łowczy Okręgowy

Andrzej Rybicki

 

informacja o obwodzie nr 156

Pismo ws 256

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱