Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Elbląg

Wyjątkowa Lekcja Biologii w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 z udziałem Pana Ryszarda Hołowińskiego

Z radością informujemy, że w Sportowej Szkole Podstawowej numer 3 miała miejsce niezwykła lekcja biologii, która została zrealizowana dzięki zaangażowaniu i pasji Pana Ryszarda Hołowińskiego, myśliwego i członka naszego Zarządu Okręgowego PZŁ w Elblągu.

 

Podczas tej pamiętnej lekcji, uczniowie klas szóstych mieli niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w spotkaniu z Panem Ryszardem, który jest nie tylko wytrawnym łowczym, ale także znawcą i miłośnikiem przyrody. Pan Ryszard podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym życia zwierząt na wysoczyźnie Elbląskiej, przekazując uczniom fascynujące informacje o lokalnej faunie i florze.

 

Pani Magdalena Łępicka, nauczycielka biologii, wyraziła swoją wdzięczność i podziękowanie za to wyjątkowe spotkanie, podkreślając, jak ważne i inspirujące były te zajęcia dla młodych ludzi.

 

W imieniu Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność Panu Ryszardowi Hołowińskiemu za jego zaangażowanie i wkład w edukację młodego pokolenia w zakresie przyrody i łowiectwa. Jest to kolejny przykład, jak ważna jest współpraca między naszymi członkami a lokalnymi społecznościami i instytucjami edukacyjnymi.

DB

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱