„Myśliwska paczka „ myśliwi Koła Łowieckiego „Bóbr w Pasłęku

„Myśliwska paczka „ myśliwi Koła Łowieckiego „Bóbr w Pasłęku

W ramach akcji „Myśliwska paczka „ myśliwi Koła Łowieckiego „Bóbr w Pasłęku  postanowili jak co roku wspomóc dzieciaki z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej „Zakątek „ w Zielonce Pasłęckiej.

W czwartkowe popołudnie 16.12.2021 Prezes Koła Łowieckiego ” Bóbr” w Pasłęku  Grzegorz Orłowski wraz ze skarbnikiem koła Grzegorzem Majewskim przekazali wychowankom „Zakątka” czek na kwotę 1500 złotych z przeznaczeniem na ferie zimowe.

 Spotkanie rozpoczęło się od życzeń. Z całego serca od wszystkich myśliwych życzyliśmy dzieciakom aby czas Świąt Bożego Narodzenia był pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu, by Św. Mikołaj przyniósł im wszystkim najpiękniejszy prezent – dużo miłości!!.

Koło „Bóbr” cały rok podejmuje  się szeregu zadań mających na celu podniesienie wiedzy ekologicznej dzieci i młodzieży. Nasza przyjaźń trwa od wielu lat, to właśnie dzięki współpracy z naszym kołem dzieci co roku biorą udział  m.in. w targach łowieckich oraz spotkaniach z przyrodą podczas wyjazdów do lasu w ramach programu „ Rok z przyrodą”🌳🌲🐗 Można powiedzieć , że jesteśmy obecni w ich życiu cały rok i śmiało możemy ich nazwać naszymi podopiecznymi.

Na koniec spotkania dzieciaki wręczyły Mikołajom podziękowania w formie własnoręcznie przygotowanych pierniczków i obrazów  namalowanych przez wychowankę placówki Pauline Sosne.

 Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczyniliśmy się do spełniania dziecięcych marzeń tym bardziej, że są to dzieci dla których los nie był łaskawy a życie nie jednym ich doświadczyło.